PODPOŘTE NÁS V HITPARÁDĚ, PROSÍM

Jsme na 1. místě v Samsonových štaflích! HURÁ :-)  D Ě K U J E M E!
Moc a moc děkujeme za podporu v hitparádě - jen tak dál :-) Díky vám jsme se protlačili na 1. místo! Ještě by to chtělo udržet se tři týdny, tak mailujte, mailujte a mailujte a mailujte a mailujte....please !!!! Občas mrkněte i na stránky zmíněného rádia - bude se měnit způsob hlasování a hlasovat bude možné přímo na stránkách rádia - bez nutnosti posílat emaily... Zatím to, ale nefunguje... Pro ty, co neví, vo co go - podívejte se níže :-). Tisíceré DÍKY!!!
O co jde?/h5> Písnička Caresse moi byla v pondělí 21. prosince 2009, zařazena do hitparády "Samsonovy štafle", vysílané každé pondělí od 18.00 hodin v plzeňském rádiu Samson. Po třech týdnech se skladba mění, takže momentálně je želízkem v ohni písnička "It Aint So Easy".V hitparádě jsme byli jako noví zařazeni nejprve na poslední místo, pak jsme se vyšplhali na 5., poté na 2., poté jsme se propadli o stupínek níže, kde jsme setrvali 2 týdny nyní (1.2.2010) jsme, díky vám, co jste poro nás hlasovali, na 1. místě! Hurááááá :-)
Rádio je možné poslouchat i online (www.radiosamson.cz)
Pokud se na prvním místě udržíme po dobu 3 týdnů, budeme zařazeni do běžného denního vysílání, což pro nás může znamenat zásadní zlom.

Podpořte nás, prosím, svými hlasy, nejlépe po každém odvysílání hitparády...a kdykoli si vzpomenete... Budeme vám za to moc vděční!

Jak hlasovat? Je to více než snadné...
Stačí kliknout na následující odkaz a poslat email, obsahující název písničky na adresu stafle[zavináč]radiosamson.cz (kvůli spamovým robotům je uveden odkaz bez zavináče. Místo závorky [zavináč], prosím, napište znak zavináče - @).

Hlasovat můžete z každé mailové adresy jedenkrát za den, takže pokud máte více emailových adres, můžete zkusit poslat hlas ze všech, každý den. Čím více, tím pro nás lépe :-). Kdybyste poslali více, než je dovoleno, tak se hlasy navíc nebudou počítat, zkazit tím nic nemůžete :-)).

Hitparádu můžete na zmíněné adrese poslouchat každé pondělí v 18.00h, její reprízu pak ve středu v 19.00h a v sobotu v 18.00h.

ZA VAŠI PODPORU MOC A MOC DĚKUJEME!