HISTORIE

co jste chtěli vždycky vědět a nikdo vám to ještě neřek' :-)

Tak, abyste věděli, tyhle dvě potvůrky, to jsme my (no, fakt, že jo), Céline a Jirka. Cože??? Vám to nic neříká? No, tak si nasaďte brýle a uši, už začínáme….To bude mazec….

Tak, Jirka je ostravák a kytarista (Co? Jak to??? Samozřejmě, že to může být i kompatibilní!). V poslední době se učí na akordeon a na housle, a musím říct, že mu to jde. No, závidím... Ale jen trošku, nejsem zas taková...:-)... a já jsem Célinka. Že si sami říkáte: „Co to je vůbec za jméno? Jméno akorát pro psa!“, tak se pletete, jsem totiž Frantík (z Lyonu abych byla přesná) a v Hlučných Sousedech zpívám (nahlas, viz název skupiny :-) ).

Ale tím to, samozřejmě, nekončí. V roce 2007 jsme se trošku rozrostli a přijali nového člena, Jirku Krumpocha, který nám bouchá na bonga, konga a další rytmické vynálezy a doprovází na kytaru a basu. A protože nám k tomu všemu pořád ještě něco chybělo, přišel k nám Jarda Fidrich, který naše písně krásně podlaďuje klavírem a občas si také brnkne na basu. Mimochodem, oba jsou opravdu excelentní muzikanti a fajn kluci.

Ale to pořád ještě není konec :-). Na konci srpna 2009 skupinu Jarda opustil a jeho místo zaujal Ondra Růčka - výborný muzikant a dobrý ogar.

Současná sestava:

  • Céline Bossu / FR/ - lead vocal
  • Jiří Martinů /CZ/ - guitar, vocal, percussion, accordion
  • Ondřej Růčka /CZ/ - bass, piano
  • Jiří Krumpoch /CZ/ - guitar, percussion, piano, bass

Tak, co? Jste spokojeni? Ne? No, tak klikněte na další odkaz… Co jiného Vám taky zbývá, že…:-).

[ HLAVNÍ STRANA ]  [ CD ]  [ AKCE ]  [ KNIHA NÁVŠTĚV ]  [ GALERIE ]  [ VIDEO, MP3 ]  [ TEXTY, AKORDY ]  [ HISTORIE ]  [ KONTAKT ]